Stavebniny, příslušenství

Nábytek do chaty z masivu

  • Napsal Karel Magnuský
  • Kategorie: Materiál

V dnešním zrychleném světě je každý rád za chvilku odpočinku. Pokud bydlíte ve městě, můžete pociťovat stálý tlak ze svého okolí. Někdy prostě chcete utéct mimo realitu a na chvíli si ode všeho odpočinout. Proto je dobré mít například chatu někde za městě, v klidné přírodě, nezasažené žádnou urbanizací. Ten klid vám pomůže si vyčistit hlavu a můžete se pak klidně vrátit do pracovního procesu.

Pokud vybavujete chatu, kterou jste si postavili nebo koupili úplně od znova, měli byste přemýšlet v jakém stylu ji zařídíte. Velmi moderní je dnes masivní nábytek do chaty, který může být povrchově upraven nebo zůstat ve své původní podobě. Takový nábytek navíc celou chatu provoní a vy se tak budete cítit jako v lese.

Ochrana proti sněhu padajícímu ze střechy

  • Napsal Karel Magnuský
  • Kategorie: Materiál

Jistě jste už někdy slyšeli rachot, když se masa zmrzlého sněhu a ledu sesune ze střechy. Většinou s sebou vezme i nějakou tašku, jinou zlomí a díra ve střeše je na světě. Mohou tomu zabránit protisněhové háky. Háky totiž zadrží většinu zmrzlého sněhu a ledu na střeše, dokud neroztaje. Protisněhový hák zabraňuje sklouzávání sněhu ze střešních tašek. Potřebné množství protisněhových háků závisí na sklonu střechy a na množství sněhových srážek v dané oblasti.

Číst dál: Ochrana proti sněhu padajícímu ze střechy

Využití hydraulických hadic

  • Napsal Karel Magnuský
  • Kategorie: Materiál

Potřebujete k realizaci své práce kvalitní hydraulické hadice? Hledáte kombinaci vysoké kvality s příjemnou cenou? Obraťte se na MHI servis spol. s.r.o., který má ve své nabídce pestrou škálu hydraulických hadic od předních výrobců na trhu. Tyto hadice se mohou pyšnit nejen precizním zpracováním, ale také skvělou kvalitou, která uspokojí i náročného zákazníka.

Číst dál: Využití hydraulických hadic