Stavebniny, příslušenství

Dětská hřiště Zlín

Mít dětské hřiště na zahradě? Za nás ano!

Ne nadarmo se říká: „Kdo si hraje, nezlobí.“ Toto tvrzení u dětí platí dvojnásobně. Ale nechat dítě bez dozoru na dětském hřišti by bylo od vás, jako od rodičů, nezodpovědné. Proto se stále více rodičů rozhoduje pro investici do nového dětského hřiště na zahradu. Dětská hřiště Zlín přináší rozmanitou nabídku. Jak bezpečné dětské hřiště vybrat? Čím by mělo být vybaveno?

Číst dál: Mít dětské hřiště na zahradě? Za nás ano!

Co jsou pivní sety?

Co si představíte pod pivními sety? Neznamená to pípa, sud piva a hosteska jako bonus. Pivní sety jsou zahradní lavice se stolem, které jsou stále oblíbenější na zahradách a v chatařských oblastech. Pivní set je vyroben z vysoce kvalitního dřeva. Nohy těchto prvků jsou vyrobeny ze železa a mají povrchovou úpravu. Set se dá poskládat a je s ním jednoduchá manipulace.

Číst dál: Co jsou pivní sety?

Vybíráme nové kalové čerpadlo

Hledáte nové ponorné kalové čerpadlo? Nevíte si s výběrem rady? Nikam nespěchejte a nejprve si přečtěte pár informací o tom, jak kalová čerpadla vybírat. Současná nabídka na trhu je rozmanitá a vyznat se v nepřeberném množství čerpadel je nelehký úkol. Přečtěte si následující rady, se kterými předejdete tomu, že si koupíte nekvalitní zmetek.

Číst dál: Vybíráme nové kalové čerpadlo

Pořizujete kovaný plot?

Kované ploty se v dnešní době stávají stále oblíbenějšími, dodávají domu jedinečný charakter. Oproti dřevu nebo betonu působí oplocení z kovaného plotu lehkým a elegantním dojmem, opticky zvětšuje prostor a díky velké rozmanitosti vzorů jej lze snadno přizpůsobit každému prostředí a vzhledu vašeho domu. Vizuální efekt ale není všechno – takové oplocení je spolehlivé, představuje pevnou a těžko překonatelnou konstrukci. Pomocí žárového zinkováním a práškového lakováním je velice dobře chráněné proti korozi. Všechny komponenty pro kované ploty, zábradlí a jiné kované výrobky jsou vyrobeny z lehce svařitelné ocele třídy 11.