Stavebniny, příslušenství

5 důvodů, proč koupit akátové dřevo od Akát Tyl

  • Napsal Karel Magnuský
  • Kategorie: Materiál

Hitem roku 2017 bude bez pochyby akátové dřevo a kulatina. Bude doplňovat nejen rodinné zahrady, ale také veřejné objekty, zoologické zahrady a také skanzeny. Připravili jsme pro Vás 5 důvodů, proč koupit tento druh dřeva právě od firmy Akát Tyl.

1. design

Co na akátových kůlech láká nejvíc, je nepravidelnost a unikátnost. Proto jeho design vytváří takové stavby, které upoutají na první pohled. Jasným příkladem je tato dřevěná pergola

 

2. výdrž dřeva

Klasické české duby buky či smrky jsou sice spolehlivé, ale už dávno nedosahují takové životnosti, jako akátová kulatina. 30 - 50 let zaručené délky stability je něco, z akátu dělá unikátní produkt.

3. ekologický smysl

Myšlení lidí se v posledních letech změnilo na zelené. Proto je i akát na vzestupu. Z jeho odkorků se dá výhodně topit, ale použití je také na další výrobu. Jejich odpad tedy nijak nezatěžuje zemi.

4. původ výroby

Dříve byl tento druh dřeva k dostání pouze z cizích zemí. Dnes však existují takové firmy, jako je Akát Tyl, kteří pěstují výhradně české stromy a celý proces je tedy ryze náš.

5. nadčasovost

Každý dnes chce být o krok napřed. Ať už je to v autech, mobilech nebo právě ve dřevu. Akátové produkty budou brzy zdobit každou zahradu, každou školku a každý park, protože výše zmíněné argumenty zajistí modernu a styl.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit