Stavebniny, příslušenství

Jak vyleštit nerez, aby vypadal jako nový? Ukážeme vám jak na to!

  • Napsal Karel Magnuský
  • Kategorie: Materiál

Otisky prstů, ťápoty a špína. To je věčný nepřítel nerezu. Pokud nerezové výrobky máte, tak jistě víte jak je obtížné je vyleštit. To se může stát noční můrou každého, ale pokud víte jak na to a používáte správné pomocníky, tak máte vyhráno - váš výrobek bude jako nový. Dnes si tedy ukážeme, jak nerez vyleštit tak, aby jako nový vypadal.

Číst dál: Jak vyleštit nerez, aby vypadal jako nový? Ukážeme vám jak na to!

Zastřešte garáž lakovaným plechem

  • Napsal Karel Magnuský
  • Kategorie: Materiál

S některými materiály se už nesetkáváme tak často jako dříve, ale své místo na trhu budou mít stále. Můžeme svým způsobem mezi ně počítat i lakovaný plech, který sice má pořád hojné využití, ale jeho zlatý věk už pominul. Nepatří zrovna mezi ty nejestetičtější materiály, jenže každý klempíř by vám řekl, že na některých místech a a projektech je to nejlepším řešením.

Číst dál: Zastřešte garáž lakovaným plechem

Konstrukce střechy pomocí dřevěných vazníků

  • Napsal Karel Magnuský
  • Kategorie: Materiál

Pokud jste se rozhodli pro stavbu střechy a dřevěné vazníky jsou vaší volbou, tak vás můžeme jen pochválit. Pokud jde o vazníky vyráběné technologií gang-nail, tedy dřevěné vazníky sbíjené pomocí ocelových desek s prolisovanými trny, tak jste vybrali velice dobře, protože tento materiál vám ušetří až 40% řeživa. Dřevěné vazníky mají také výhodu v tom, že jejich používání je velmi snadné a rychlé. Délka montáže je až o 50% kratší než u klasických krovů.