Stavebniny, příslušenství

Dětská hřiště Zlín

Mít dětské hřiště na zahradě? Za nás ano!

Ne nadarmo se říká: „Kdo si hraje, nezlobí.“ Toto tvrzení u dětí platí dvojnásobně. Ale nechat dítě bez dozoru na dětském hřišti by bylo od vás, jako od rodičů, nezodpovědné. Proto se stále více rodičů rozhoduje pro investici do nového dětského hřiště na zahradu. Dětská hřiště Zlín přináší rozmanitou nabídku. Jak bezpečné dětské hřiště vybrat? Čím by mělo být vybaveno?

Dětská hřiště se dnes nachází na volných prostranstvích – ať už na sídlišti, v parku, na náměstí či v dětských koutcích. Budují se různé hrací zóny pro děti, které ratolesti lákají. Pokud nemáte čas se svými dětmi být denně na veřejném dětském hřišti, nechejte si ho vybudovat na zahradě. Vy tak můžete dělat svou práci a přitom mít děti pod dozorem.

Každé dětské hřiště by mělo mít bezpečnostní certifikaci. Možná si řeknete, že nejlevnější varianta dětského hřiště stačí, že si vaše dítě nemůže ublížit, ale pamatujte, že zákon schválnosti vždy funguje. Čínské a levné produkty nejsou pro děti bezpečné a často nesplňují ani bezpečnostní normy. Myslete na své děti a vsaďte hlavně na kvalitu.

Jak by mělo být dětské hřiště vybaveno?

Hřiště je herní plocha pro vaše děti. Patří sem řada prvků – pískoviště, houpačky, skluzavky, prolézačky, hrací domečky, hřiště na kopanou, lavičky, odpadkové koše. Některé prvky můžete vypustit, když si hřiště budujete na zahradě. Obejdete se například bez hřiště na kopanou, protože k tomu byste potřebovali dostatek prostoru.

Dětská hřiště Zlín jsou vyráběna z kvalitního dřeva. Nechybí zde bezpečnostní madla, měkká doskočiště a hlavně ochrany ostrých rohů. Na zahradě máte jistotu, že se vaše dítě neztratí a že bude pískoviště čisté.

Na kolik vás dětské hřiště vyjde?

Ceny dětských hřišť jsou individuální. Není možné stanovit pevnou částku, protože se vše odvíjí od velikosti, zvolených prvků a podobně. Nechejte si vypracovat kalkulaci přímo od výrobce. Více informací zhlédnete na webu www.pergoly-zlin.cz

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit