Stavebniny, příslušenství

pivní sety

Pivní sety nabízí komfortní posezení za skvělou cenu

Nezastupitelnou roli hraje na zahradě posezení. Trávit čas výhradně prací bez odpočinku by nebylo pro tělo ideální. Základem posezení je logicky stůl se židlemi, respektive lavicemi. Pakliže nechcete mít pevný zahradní nábytek, můžete sáhnout po skládacích stolech s lavicemi. Jedná se o takzvané pivní sety, které získávají stále více na oblíbenosti. Jejich popularita je umocněna nízkou pořizovací cenou a vysokou kapacitou. V následujících řádcích se podíváme na možnosti a výhody pivních setů.

Pivní sety jsou v porovnání s jinými druhy zahradního nábytku kombinací vysoké kapacity s perfektní skladností. Jedna lavice má kapacitu 4 až 5 osob. Délka lavice se pohybuje kolem 2,2 metrů. Hlavní předností pivního setu je dobrá skladovatelnost a snadná manipulace. Jestliže potřebujete posezení z nějakého důvodu uklidit, stačí lavice a stůl složit a uskladnit do kůlny.

Kde pivní sety koupit?

Jestliže vás výhody pivních setů přiměli ke koupi, nejspíše budete hledat vhodnou prodejnu, která snoubí kvalitu s příjemnou cenou. První možností jsou klasické hobby markety, nicméně tyto levné sestavy nevydrží ani přirozenou zátěž a klasické používání. Při výběru pivního setu dbejte obzvláště na tloušťku dosedové plochy a na jakost ocelové konstrukce.

zahradni lavicky

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit