Stavebniny, příslušenství

markýzy Brno

Vytvořte si stín díky markýze

Když vysvitne slunce, hned se vám zlepší nálada. Sluneční paprsky dodávají také energii. Ale jsou i chvíle, kdy budete během slunečního dne vyhledávat kousek stínu. Pokud hledáte způsob, jak si vytvořit stín na terase či balkonu, doporučujeme markýzy. S markýzami Brno rozhodně neprohloubíte.

Markýzy jsou ideální doplňkem rodinných domů, chat i chalup. Touto formou zastíníte terasu i balkon. Pokud chcete zabránit pohledům zvídavých sousedů, doporučujeme markýzu doplnit ještě o boční látkovou clonu.

Markýzy mají nejen praktickou, ale i estetickou funkci. Zdobí zahradu. Vybrat si můžete z pestré škály barev, přičemž barva markýzy může dokonale ladit buď k fasádě domu či k okenním rámům. Markýzy Brno mají v nabídce různé typy markýz, a to podle způsobu instalace. Některé se montují na stěnu, jiné do stropu či na krokev. Látka je vysoce odolná, slibuje barevnou stálost a odolnost proti vodě, špíně a plísním.

Také si budete vybírat způsob ovládání markýzy – ruční či motorické. Druhá varianta je častější, protože je pohodlnější a komfortnější. Vyberte si vhodnou markýzu i vy.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit