Stavebniny, příslušenství

Bez jakého nábytku se koupelna neobejde?

Stěhujete se do nového, nebo dokončujete rekonstrukci? To je nejvyšší čas na nákup nového nábytku. A kde jinde začít, než zrovna v koupelně. Máme pro vás pár tipů na to, co vám vk oupelně nesmí chybět a také vám řekneme, jak nakoupit nový nábytek pohodlně a levně.

koupelnová skříňka pod umyvadlo

Napřed si ale musíme říct, co všechno do koupelny patří. Vana nebo sprchový kout jsou jasné, bez těch by se koupelna opravdu neobešla. Je ale spousta dalších věcí, které nejen zpříjemní pobyt v koupelně nejen z estetického hlediska, ale i toho praktického. My doporučujeme tyto typy nábytku:

Koupelnové skříňky

Úložných prostorů není nikdy dost. Hlavně pokud nutně potřebujete někam schovat fény, žehličky, pět druhů hřebenů a kompletní set kosmetiky. Samozřejmě také ručníky a věci na úklid. Nejlepší řešení je překvapivě koupelnová skříňka. Tento kus nábytku je tak důležitý, že existuje spousta druhů. Například skříňka e zrcadlem, nebo koupelnová skříňka pod umyvadlo.

koupelnová skříňka

Žebřík na ručníky

V naší koupelně nesmí chybět topení na ručníky, které vám nejen zahřejí ručníky, takže se osušíte kráně v teple, ale také vyhřívají celou koupelnu. V zimě je to jedna z nejlepších věcí, které můžete v koupelně (a klidně i někde jinde) mít.

Rostliny

Jestli jste jako my a milujete pokojové rostliny, ale nikdy vám nevydrží je zalévat, je pro ně ideální místo právě vaše koupelna. Hlavně pokud máte vanu nebo sprchový kout, ze které občas trošku vody uteče ven. V koupelně se bude dařit i rostlinám, keré si potrpí na větší vlhkost.

Na co myslet před nákupem?

Před nákupem musíte myslet na několik věcí:

  • Kolik můžete do nábytku investovat
  • Jaké máte k dispozici prostory
  • Jak k sobě jednotlivé kusy nábytku zapadnou

Kde koupit nábytek do koupelny?

Můžete buď zajet do kamenných obchodů s nábytkem, ebo můžete využít internetové obchody. Jedním z takových obchodů je www.dona-shop.cz, kde si nábytek do koupelny určitě vyberete.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit