Stavebniny, příslušenství

Vratové systémy pro celou republiku

V rámci rekonstrukce se často řeší i vstupní prostory, které reprezentují zbytek domu. Přeci jen dveře či vrata jsou to první, co člověk vidí. Jak tato rekonstrukce probíhá u průmyslových areálů a v továrnách či velkých logistických centrech?

 

Největší dodavatel, pokud se bavíme na téma vratové systémy, je rozhodně Spedos, ať už u nás v Česku nebo na Slovenské republice. Již zvládl za svých necelých třicet let na trhu přes 160 000 realizací, tak kdo by měl být větší expert na rekonstrukci tohoto druhu, než právě Spedos? Co všechno se musí zvládnout, když si firma dupne a chce kompletně přestavět?

Automatické dveře

Ty jsou největší specialita Spedosu. Automatické dveře dodávají společnosti jistou image a kdo je nemá, měl by je chtít. ať už jsou posuvné, teleskopické, otočné, dvoukřídlé nebo karuselové, tak je jejich funkčnost rozhodující pro to, jak a s jakým nadšením se do budovy chodí.

Garážová vrata

 

Úschovna pro auta je elegantním způsobem, jak potěšit své zaměstnance už od rána. Pokud se jedná o vrata s automatizací, tak navíc šetří čas vašim lidem.

Protipožární dveře

Pro důkladné ošetření bezpečnosti na pracovišti a ochrany materiálů je potřeba vybavit prostory, zvlášty tys, ve kterých hrozí požár, protipožárními dveřmi, nejlépe DP1.

Ostatní části vratových systémů

Tday můžou patřit například pro logistické společnosti nakládací můstky, nafukovací vratová těsnění, rychloběžné dveře...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit